Ako vám môžeme pomôcť

 • Robíme ten najšťavnatejší obsah pre našich klientov. Video, fotky, styling, postprodukciu. Či sa už jedná o nové skvelé recepty, kozmetiku, videonávody, prednášky alebo prípravu podkladov pre magazín alebo sociálne siete, my si s tým poradíme.

  Máme vlastné fotografické štúdio, v ktorom vznikajú skvelé veci.


 • Nechceme, aby ste strieľali zboku s koltmi prekliato nízko. Namiesto toho sa sústredíme na to, aby sme vám pomohli dobre zacieliť a trafiť cieľ. Či je to už predaj, oslovenie zákazníkov alebo povedomie o značke.

  Pripravíme vám marketingový plán, ktorý spoločne preberieme a doladíme do všetkých detailov tak, aby naozaj fungoval a vy ste mohli rásť. A tiež preto, aby každý vždy vedel, čo nás v marketingu čaká.


 • Tých niekoľko sekúnd, ktoré v dnešnom svete máte na oslovenie zákazníkov, musíte využiť naplno. Máme jednoducho skvelých dizajnérov, copywriterov, fotografov a motion dizajnérov, ktorý sa postarajú o to, aby bol každý vizuál dokonalý a fungoval.¨¨

  Máme za sebou mnoho projektov v online prostredí, a tiež rozsiahle tlačové a offline materiály pre veľké značky. Dokážeme si poradiť s dizajnom postov, navrhnúť corporate identity, pomôcť s komunikáciou na webe a na sociálnych sieťach alebo starostlivo pripraviť akýkoľvek tlačený materiál. Hovoria za nás milión vytlačených stránok Tesco magazínu a iných projektov.

 • Nebojíme sa KPI, insightov ani konverzii. Zbierame kontakty, zvyšujeme mieru zaangažovanosti a vďaka nám je emocionálne zaujatie značkou jednoznačne pozitívne. Tvorbou obsahu na sociálnych sieťach budujeme nielen imidž firmy, ale tiež sa snažíme splniť predajné a obchodné ciele. Zameriavame sa na vzťah s užívateľmi a formujeme nákupné potreby. Pri tom všetkom analyzujeme správanie cieľových skupín, využívame nástroje a funkcie, ktoré ponúkajú sociálne siete.

 • Tvorba hodnotného obsahu nie je všetko – dôležitá je tiež stratégia distribúcie a efektivity. Náš obsah vzdeláva, angažuje a zároveň realizuje obchodné ciele a podporuje predaj. Vyberáme komunikačné kanály, ktoré prispôsobujeme cieľovej skupine a formátu obsahu. Bez ohľadu na to, či tvoríme články, príručky, infografiky alebo videa, naše činnosti stále monitorujeme a optimalizujeme z hľadiska SEO.

 • Tlač je našou prácou, ale aj vášňou. Sme expertmi v oblasti realizácie tlačených projektov. Venujeme sa komplexnému plánovaniu, tvorbe kvalitného obsahu, DTP, výberu materiálu, ale aj samotnej tlači. Staráme sa nielen o tlač a formu, ale tiež o propagáciu a distribúciu – vyberáme vhodné kanály a zaisťujeme reálne výsledky. Počas spolupráce s klientmi kladieme dôraz na otvorenosť, prehľadnosť a partnerstvo, pretože vieme, že len tak sa môže spoločnosť tešiť z výsledkov našej práce. Zoznámte sa s našimi možnosťami na stránke Skivak The Publishers.

Printy a obsah, to je Skivak

 • Logo Skivak Full services agency Europe
  Skivak
  full service agency
  Komplexná marketingová podpora, ktorá sa premieta do skutočných výsledkov.
 • SKIVAK The Publishers
  Skivak the Publishers
  Všetko, čo potrebujete tlačiť. Výročné správy, magazíny a katalógy. Od návrhu po distribúciu. To je Skivak The Publishers.

HAM! Jak to děláme s COOKIES?

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v ňom uvedených spoločnosťou Skivak sp.z o.o. so sídlom v Poznani a súhlasíte s tým, aby ste nás kontaktovali za účelom predloženia ponuky. Viac informácií o tejto téme nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.